Смело звоните!
Пишите Viber/Telegram
Close
Telegram
Viber
Phone

Фото стрижки померанського/німецького шпіца.

Шпиці – дуже красива вовняна порода собак.

Шпицов ми можемо порадити всім, хто хоче придбати "вовняну" породу собак. Пояснимо чому.

По - перше, у шпіца - дикий тип шерсті, тому в нього не обростають мордочка та лапки. Це неймовірно зручно – морда завжди акуратна, лапки легко миються.

По-друге, яскрава і розкішна шерсть не вимагає важкого догляду, як може здатися на перший погляд. Достатньо прочесати шерсть шпіца гребінцем 2 рази на місяць і ваш улюбленець буде виглядати чудово. Навіть якщо ви не можете часто відвідувати зоосалон, шпіц все одно виглядатиме доглянутим, т.к. його шерсть самоочищається від природи.

І, по-третє, характер у шпіца дуже легкий, незлопамятний і велелюбний. Він буде щасливий від мінімальної вашої уваги і його терпляче чекатиме.

Шпіц – класичний собака. Він був поширений ще в кам'яному столітті, пізніше був сільським собакою і нарешті був сільським собакою і нарешті став модним собакою в 50-ті роки. ХХ ст., коли він мав зносити репутацію нестримного пустобріха та буркуна.

Шпіц будь-якого розміру - ідеальний супроводжуючий собака.

Він жвавий, що легко до всього пристосовується і дуже прив'язаний до своїх господарів. Шпіц взагалі не має мисливського інстинкту і уживається з усіма іншими тваринами, якщо росте з дітьми, він нянька, яка терпляче зносить перевдягання та дозволяє засовувати в ніс олівці. Він хороший сторожовий собака, дуже прохолодно ставиться до чужих, проте не агресивний. його прагнення гавкати треба тримати під контролем при ранньому дресируванні. Шпіц дуже тямущий і дуже піддається навчанню фокусів: карликові шпіци – популярні циркові собачки. Його чудову шерсть потрібно регулярно чистити щіткою, хоча вона практично самоочищається.

Made on
Tilda